Vyberte stranu

Kohar Weddings – Svadobný fotograf pre váš výnimočný deň

Sme dvojica fotografov, spájame ženský a mužský pohľad na vec, a práve to posúva naše fotky na vyššiu úroveň. Okrem toho, dva objektívy zachytia vždy viac ako jeden. Vďaka tomu sme na dvoch miestach naraz. Momenty, pri ktorých to najviac oceníte, sú napríklad príchod k oltáru alebo výmena obrúčok pri obrade. Budete mať fotky z dvoch uhlov v jedinom okamihu. Zachytíme aj množstvo momentiek a viac fotiek majú aj svadobní hostia. Nestojí vás to nič naviac. Vďaka našim skúsenostiam vám vieme navyše aktívne pomôcť s operatívnou organizáciou svadobného dňa.

Moderný a nadčasový štýl fotografií

Svadobné fotky od Kohar Weddings sú zachytené moderným štýlom s dôrazom na nadčasovosť. Cieľom je, aby boli fotky našich klientov pekné aj s odstupom času. Výrazným prvkom v našej tvorbe je zachytenie ženskej krásy. Sledujeme aj trendy v zahraničí, inšpirujeme sa a prenášame ich do svojho portfólia. Neustále sa vzdelávame, aby sme boli ešte lepší. Kreativita je jednoducho naša droga!

Editorial wedding

Tento štýl svadobných fotografií sa vyznačuje dôrazom na dokonalosť s prvkami módnej fotografie ako zo svetových fashion magazínov. Svadby v editorial wedding štýle sú výrazne vedené fotografom, ktorý určuje celkový styling fotiek svadobných príprav a portrétov. Priebeh svadobného obradu a hostiny však zachytávame veľmi prirodzene bez narušenia plynulého priebehu.

Emócie

Avšak, aj pri všetkom dôraze na styling, nezabúdame na hlavnú myšlienku a dôvod konania svadieb – zachytávanie lásky a emócií. Pokiaľ fotka nezachytí emóciu, nemôže ju ani vyvolať. Naše zábery budú pre vás niečím jedinečným. Aby ste sa pri ich prezeraní aj po rokoch cítili ako v deň svadby.

Svadobný úlet? Určite áno!

Veľmi radi sa necháme uniesť štýlom, ktorý sa hodí práve k vám, je vám blízky a pritom nepôsobí na prvý pohľad ako svadobný. Buďme na chvíľu svadobnými rebelmi v uliciach mesta alebo hviezdy z VOGUE. Voľba je na vás alebo niečo spolu vymyslíme. My do toho ideme s vami!

Na záver

Ak ste sa dočítali až sem, máme pre vás dobrú radu – starostlivo vyberajte svadobného fotografa, pretože svadobné fotky budú to jediné, čo vám ostane okrem spomienok aj po rokoch. Kvalitné a dobre zachytné fotografie vyvolajú znova príjemné emócie, ktoré ste cítili počas vášho veľkého dňa.
Dlhšiu dobu sme vystupovali pod menom Kayfoto, čo sa však zmenilo na Kohar Weddings.
Prečítajte si tiež článok, v ktorom sme zodpovedali na pár otázok nášmu kolegovi z brandže.

error: Content is protected !!